Ambasadorzy

WKS Śląsk Wrocław

Największy i najbardziej utytułowany klub piłkarski w regionie. Od 2008 roku występuje nieprzerwanie w polskiej ekstraklasie. Prowadzi intensywne szkolenie juniorów z pomocą Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław.

WKS Śląsk Wrocław Basketball

17-krotny Mistrz Polski i 14-krotny zdobywca Pucharu Polski. Najbardziej utytułowany polski klub, którego występy w europejskich pucharach rozgrzewały do czerwoności wrocławską Halę Stulecia.

WTS Sparta Wrocław

Wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, a zawodnicy tego klubu często byli nagradzani również indywidualnie. Jest nierozerwalnie związany z miastem Wrocław, które przez wiele lat stanowiło serce polskiego żużla.

Gwardia Wrocław

Klub siatkarski z największymi tradycjami we Wrocławiu. Skutecznie łączy bogatą historię z najnowszymi trendami marketingu sportowego, aby przywrócić miastu występy na najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych.

37. PKO Wrocław Marathon

PKO Wrocław Marathon to bieg maratoński odbywający się raz w roku, posiadający ponad 35-letnią historię. Trasa biegu posiada certyfikat Światowej Lekkoatletyki. Ostatnie edycje gromadziły na starcie nawet kilkanaście tysięcy biegaczy.

Panthers Wrocław

Najsilniejszy klub futbolu amerykańskiego w Polsce oraz jeden z najmocniejszych zespołów w Europie.

Akademia Siatkówki AZS-AWF Wrocław

Akademia Siatkówki AZS-AWF Wrocław to jeden z największych ośrodków młodzieżowej siatkówki w Polsce. Ponad 400 dziewcząt i chłopców rywalizuje w rozgrywkach młodzieżowych od minisiatkówki po rozgrywki seniorskie.

Wśród priorytetów Akademii jest diagnostyka i monitoring uzdolnionej młodzieży w ramach współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.