Ambasadorzy

WKS Śląsk Wrocław

Największy i najbardziej utytułowany klub piłkarski w regionie. Od 2008 roku występuje nieprzerwanie w polskiej ekstraklasie. Prowadzi intensywne szkolenie juniorów z pomocą Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław.

WKS Śląsk Wrocław Basketball

17-krotny Mistrz Polski i 14-krotny zdobywca Pucharu Polski. Najbardziej utytułowany polski klub, którego występy w europejskich pucharach rozgrzewały do czerwoności wrocławską Halę Stulecia.

WTS Sparta Wrocław

Pij kranówkę, będziesz mistrzem! WTS Sparta Wrocław to aktualny żużlowy Drużynowy Mistrz Polski. Klub jest nierozerwalnie związany z miastem Wrocław, które przez wiele lat stanowiło serce polskiego czarnego sportu.

Gwardia Wrocław

Klub siatkarski z największymi tradycjami we Wrocławiu. Skutecznie łączy bogatą historię z najnowszymi trendami marketingu sportowego, aby przywrócić miastu występy na najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych.

37. PKO Wrocław Marathon

PKO Wrocław Marathon to bieg maratoński odbywający się raz w roku, posiadający ponad 35-letnią historię. Trasa biegu posiada certyfikat Światowej Lekkoatletyki. Ostatnie edycje gromadziły na starcie nawet kilkanaście tysięcy biegaczy.

Panthers Wrocław

Najsilniejszy klub futbolu amerykańskiego w Polsce oraz jeden z najmocniejszych zespołów w Europie.

Akademia Siatkówki AZS-AWF Wrocław

Akademia Siatkówki AZS-AWF Wrocław to jeden z największych ośrodków młodzieżowej siatkówki w Polsce. Ponad 400 dziewcząt i chłopców rywalizuje w rozgrywkach młodzieżowych od minisiatkówki po rozgrywki seniorskie.

Wśród priorytetów Akademii jest diagnostyka i monitoring uzdolnionej młodzieży w ramach współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Ślęza Wrocław

Pierwszy Klub Sportowy Ślęza Wrocław to najstarsza organizacja sportowa powojennego Wrocławia, istniejąca nieprzerwanie od 16 czerwca 1945 roku. Klub, którego historia usłana jest wieloma sukcesami, ale również wieloma trudnościami. To fascynująca historia nas Wrocławian i wszystkich związanych z naszym miastem.

WKS Śląsk Wrocław Handball

Reaktywacja legendarnego wrocławskiego klubu piłki ręcznej. WKS Śląsk Wrocław Handball obecnie występuje w rozgrywkach Ligi Centralnej, stanowiących zaplecze Superligi. Klub prowadzi również zespół II-ligowy, Akademię oraz projekt Handball Kids – zrzeszający ponad setkę dzieci.

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

KU AZS UE we Wrocławiu to przede wszystkim mistrzowska kobieca sekcja tenisa stołowego – to w tej dziedzinie Klub od lat zajmuje topowe pozycje w ogólnopolskich rankingach zarówno drużynowych, jak i indywidualnych. Zawodniczki z coraz liczniejszymi sukcesami realizują się również w rozgrywkach międzynarodowych.