Ambasadorzy

WKS Śląsk Wrocław

Największy i najbardziej utytułowany klub piłkarski w regionie. Od 2008 roku występuje nieprzerwanie w polskiej ekstraklasie. Prowadzi intensywne szkolenie juniorów z pomocą Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław.

WKS Śląsk Wrocław Basketball

17-krotny Mistrz Polski i 14-krotny zdobywca Pucharu Polski. Najbardziej utytułowany polski klub, którego występy w europejskich pucharach rozgrzewały do czerwoności wrocławską Halę Stulecia.

WTS Sparta Wrocław

Pij kranówkę, będziesz mistrzem! WTS Sparta Wrocław to wielokrotny żużlowy Drużynowy Mistrz Polski. Klub jest nierozerwalnie związany z miastem Wrocław, które przez wiele lat stanowiło serce polskiego czarnego sportu.

Gwardia Wrocław

Klub siatkarski z największymi tradycjami we Wrocławiu. Skutecznie łączy bogatą historię z najnowszymi trendami marketingu sportowego, aby przywrócić miastu występy na najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych.

Nocny Wrocław Półmaraton

Nocny bieg półmaratoński odbywający się co roku we Wrocławiu. Organizatorami półmaratonu są Gmina Wrocław oraz Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Wrocławska kranówka jest oficjalną wodą wydarzenia.

Ślęza Wrocław

Pierwszy Klub Sportowy Ślęza Wrocław to najstarsza organizacja sportowa powojennego Wrocławia, istniejąca nieprzerwanie od 16 czerwca 1945 roku. Klub, którego historia usłana jest wieloma sukcesami, ale również wieloma trudnościami. To fascynująca historia nas Wrocławian i wszystkich związanych z naszym miastem.

Wrocławska drużyna Amp Futbolu – piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnościami kończyn. To jedyny taki zespół na Dolnym Śląsku. Na co dzień występują w najwyższej klasie rozgrywkowej PZU Amp Futbol Ekstraklasa.

Futsalowa sekcja piłkarska wrocławskiego klubu Śląsk Wrocław.  Zespół angażuje się w rozwijanie i promocję futsalu w Polsce. Na co dzień grający w rozgrywkach 1 Ligi.

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

KU AZS UE we Wrocławiu to przede wszystkim mistrzowska kobieca sekcja tenisa stołowego – to w tej dziedzinie Klub od lat zajmuje topowe pozycje w ogólnopolskich rankingach zarówno drużynowych, jak i indywidualnych. Zawodniczki z coraz liczniejszymi sukcesami realizują się również w rozgrywkach międzynarodowych.